Preskočiť na obsah
Matúš Maďara

Stavebníctvo

Matúš Maďara

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Obec
Otrhánky
Od roku
2017
IČO
51 234 688

Matúš Maďara

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
956 55 Otrhánky
Na trhu od
20. novembra 2017
IČO
51 234 688
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2017
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Matúš Maďara

Matúš Maďara – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Otrhánky. Podniká od 20. novembra 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Základné údaje

Obchodné meno
Matúš Maďara
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 234 688
Dátum vzniku
20. novembra 2017
Miesto podnikania
956 55 Otrhánky
Živnostenský register
OKRESNÝ ÚRAD BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, vložka č. 310-9438
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Matúš Maďara zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Matúš Maďara?

Miesto podnikania je v obci 956 55 Otrhánky.

Čím sa Matúš Maďara zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Aké je IČO – Matúš Maďara?

IČO je 51 234 688.

Odkedy podniká Matúš Maďara?

Podnikanie začalo 20. novembra 2017. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Matúš Maďara podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese matus-madara.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.